Events‎ > ‎

Strona główna

Kwestia profesjonalizacji w zakresie przeciwdziałania nieuczciwym formom nacisku i grupom kultowym

ICSA Education Network, we współpracy z Wydziałem Zamiejscowym Prawa i Nauk o Społeczeństwie KUL, organizuje w dniach 9–11 grudnia 2016 roku międzynarodową konferencję w Stalowej Woli i Sandomierzu. Tematem tego wydarzenia będzie kwestia profesjonalizacji w zakresie przeciwdziałania nieuczciwym formom nacisku i grupom kultowym. W piątek, 9 grudnia, będą miały miejsce poprzedzające konferencję warsztaty szkoleniowe.

Dzięki otwartości wydziału zamiejscowego KUL w Stalowej Woli, uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Jednak organizatorzy wymagają od Państwa wypełnienia krótkiej ankiety w celu dokonania rejestracji. Pozyskane dane pomogą właściwie zaplanować niniejszą i przyszłe konferencje. Przejdź do ankiety.

Termin i miejsce konferencji

8 grudnia 2016 (czwartek): sesje wprowadzające w Stalowej Woli Wydział Zamiejscowy Prawa i Nauk o Społeczeństwie KUL Ofiar Katynia 6a, 37-450 Stalowa Wola (Mapa)

9 grudnia 2016 (piątek): warsztaty szkoleniowe w Stalowej Woli Wydział Zamiejscowy Prawa i Nauk o Społeczeństwie KUL Aula im. Solidarności Fundacji Uniwersyteckiej Ofiar Katynia 8a, 37-450 Stalowa Wola (Mapa)

10 grudnia 2016 (sobota): sesje panelowe w Stalowej Woli Wydział Zamiejscowy Prawa i Nauk o Społeczeństwie KUL Kwiatkowskiego 3A, 37-450 Stalowa Wola (Mapa)

11 grudnia 2016 (niedziela): sesje panelowe w Sandomierzu Instytut Teologiczny im. bł. Wincentego Kadłubka Mariacka 9, 27-600 Sandomierz (Mapa)

W niedzielę organizatorzy zapewniają darmowy transport do i z Sandomierza.

Podczas sesji przewidziany jest czas na dyskusję, co da poszczególnym uczestnikom możliwość poruszenia kwestii osobiście dla nich istotnych. W lewym menu znajdą Państwo linki dotyczące rejestracji, zakwaterowania, posiłków, dojazdu i przedkonferencyjnej lektury.

Lokalizacja wydarzenia w Stalowej Woli i Sandomierzu ułatwia uczestnictwo osobom z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W programie zostaną zawarte treści wychodzące naprzeciw potrzebom osób poszukujących pomocy oraz tych, którzy chcą pomagać innym.

Wśród prelegentów konferencji organizowanych przez ICSA znajdują się doświadczeni specjaliści z zakresu badań nad grupami kultowymi, jak też byli członkowie tychże organizacji i bliscy osób doń obecnie należących. Zestawienie konferencji, które odbyły się w przeszłości, można znaleźć tutaj.

Więcej informacji o programie i prelegentach tegorocznej konferencji.

Ponieważ ICSA ściśle respektuje wolność myśli, poglądów i wyznania, organizowane przez nią konferencje są otwarte dla osób pochodzących z różnych środowisk i prezentujących różne punkty widzenia. Wyrażane przez prelegentów opinie niekoniecznie muszą odzwierciedlać punkt widzenia kierownictwa, personelu i zwolenników ICSA. Byli członkowie grup kultowych, będący na etapie odzyskiwania zdrowia, winni mieć to na uwadze.

Prosimy o powiadomienie innych o tej konferencji. Liczymy na Państwa uczestnictwo! 

Sponsorzy

Miasto Stalowa Wola

Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli

Fundacja Uniwersytecka w Stalowej Woli

Instytut Teologiczny im. bł. Wincentego Kadłubka w Sandomierzu

Bank Pekao SA / oddział Stalowa Wola

Patronat medialnyPobliskie placówki pocztowe

Placówka w Stalowej Woli. Godziny otwarcia: 10–17. W soboty i niedziele: nieczynne. Mapa

Placówka w Sandomierzu. Godziny otwarcia: 9–16. W niedziele: nieczynne. Mapa

Klip wykonany w Stalowej Woli przez studentów i pracowników wydziału: Happy KUL Stalowa Wola